تبلیغات
متوسلین به حضرت زینب سلام الله علیها - شیطنت های وهابی ها 6 ( کشتار زائران بیت الله الحرام در منا )

بسم الله الرحمن الرحیم
الا یا اهل العالم People of the world ای مردم دنیا
پیرو مباحث قبلی پیرامون شیطنت وهابی ها 1، 2 ، 3 ، 4 و 5 این بار جنایات وهابیون با بی کفایتی رژیم بد نام آل سعود بر علیه مسلمانان دنیا :
 در بخش دوم این سری از مباحث ، یادآور شدیم که رژیم بی کفایت آل سعود با همکاری شیطان پرستان ( که این خود نمونه ی بارز بی دینی رژیم منحوس آل سعود و وهابیون بی دین می باشد ) نماد شیطان ( آبلیسک ) را به بهانه ازدحام جمعیت و کشتار حاجیان در سال 1383 در منی جمع نموده و به جای آن دیوار کشیدند

کشتار منا در سال 1388

حال این سوال به ذهن می رسد ؛ چرا این فاجعه دردناک بایستی رخ دهد ؟ آیا بهتر نیست رژیم بی کفایت آل سعود به جای جنگ در ماه حرام  به امور مربوط  زائران حج برسد؟؟؟ آیا کشتار مردم بی دفاع و مظلوم یمن نوعی دین داری است ؟؟

موضوع این بخش نحوه کشتار زائران و عدم پاسخگویی مسئولان آل سعود است که به آن می پردازیم ...

کشتار زائران منا در سال 1394

یک سوال بسیار مهم اصلا چرا آل سعود باید مستولیت حفاظت از قبله اول مسلمین را بر عهده داشته باشد ؟؟؟

آیا کشتار زائران آن هم در رمی جمرات ، فتنه شیطان پرستان و آل منحط سعود و وهابیت بی دین نیست ؟؟

مسلمانان به خود بیایید و بازیچه دست این بی دینهای از خدا بی خبر نشوید ، زیرا این ها در جای جای دنیا مسلمانان را به جون هم می اندازند.

اگر در میانمار یک عده بی دین ، مسلمانان را قتل و عام می نمایند در اینجا مسلمانان را به جون هم می اندازند. در زمان پیامبر اکرم حضرت محمد صوات الله علیه و آله با کفار در ماه حرام جنگ نمی کرد که این از خدا بی خبرها انجام می دهند.

اگر در قبله اول مسلمین رژیم وحشی صهیونیست مسلمانان فلسطین را می کشد آنها شبه یهودی و صهیونیست هستند و از ابتدا با خود حضرت موسی علیه السلام هم مشکل داشتند سپس با پیامبر خاتم (ص) حال چگونه اینها به اسم مسلمانی به خود اجازه می دهند مردم را به کشتن بدهند ( چه با جنگ و چه با بی مسئولیتی در قبال حجاج ) ؟

در آخر امیدوارم با ظهور منجی عالم بشریت وجود نازنین حضرت حجت بن الحسن آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف  به این همه بیداد و بی عدالتی پایان دهد . اللهم ارنی الطلعه الرشیده .. انشاءالله  
طبقه بندی: مطالب،
برچسب ها: شیطنت وهابی ها، جنایات، آل سعود، کشتار منا، متوسلین به حضرت زینب سلام الله علیها،
دنبالک ها: سایت نمناک، شیطنت وهابی‌ها 1 در مخدوش ساختن نام مبارك امام مهدی (عج) + عکس، شیطنت وهابی‌ها 2 ( تغییر عقاید مسلمانان و رواج نماد شیطان پرستی - آبلیسک + عکس )،، شیطنت وهابی‌ها 3 ( تخریب قبرستان بقیع در 8 شوال و روز تخریب بقیع + یوم الهدم + عکس )،، شیطنت وهابی‌ها 4 ( حذف گنبد مسجد النبی (ص) از آرم شهر مدینه + عکس )،، شیطنت وهابی‌ها 5 ( جنایات وهابی ها و آل سعود بر علیه مردم مسلمان و بی دفاع یمن+ عکس،

تاریخ : چهارشنبه 8 مهر 1394 | 09:50 ق.ظ | نویسنده : مصطفی صادقی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.
 کد پرچم محرم
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترکد پرچم های سه گوش